XV Spartakiada Przedszkolaków

Nasze przedszkole tradycyjnie, jak co roku wzięło udział w XV MIEJSKO-GMINNEJ Spartakiadzie Przedszkolaków. W tym roku reprezentowała nas najstarsza grupa – Misie.

Nie udało się wygrać, ale bawiliśmy się świetnie i to jest najważniejsze! Było dużo śmiechu, ruchu i wspólnej radości 💛

Brawo dla wszystkich małych sportowców!

Podobne wpisy