XV Spartakiada Przedszkolaków
Nasze przedszkole tradycyjnie, jak co roku wzięło udział w XV MIEJSKO-GMINNEJ Spartakiadzie Przedszkolaków. W tym roku reprezentowała nas najstarsza grupa – Misie.
Nie udało się wygrać, ale bawiliśmy się świetnie i to jest najważniejsze! Było dużo śmiechu, ruchu i wspólnej radości ![]()
Brawo dla wszystkich małych sportowców!








