Powitanie Wiosny
Przywitanie wiosny było dla nas wyjątkowym i radosnym wydarzeniem. Tego dnia wspólnie pożegnaliśmy zimę, symbolicznie ją „wygoniwszy”, aby zrobić miejsce dla cieplejszych dni, słońca i budzącej się do życia przyrody.
W ramach przygotowań sadziliśmy kwiaty, które mają teraz przypominać o tym pięknym czasie i zdobić nasze otoczenie. Oprócz tego malowaliśmy kolorowe kwiaty, rozwijając naszą wyobraźnię i wprowadzając wiosenny nastrój do naszych prac.
Kulminacyjnym punktem był przemarsz po rynku w rytm wiosennej muzyki. Towarzyszyła nam radość, śmiech i pozytywna energia. Kolorowe dekoracje i uśmiechy uczestników sprawiły, że całe wydarzenie było pełne życia i optymizmu.












